Způsoby platby


Způsoby platby

 

Pro zákazníky se snažíme dělat maximum a proto jsme připravili 2 způsoby platby za zboží na našem eshopu. Čím dál více populární jsou on-line platby platebními kartami. Tento způsob platby je velmi bezpečný, probíhá přes zabezpečené šifrování a není možné jej zneužít. Klasikou, která má stále své oblíbence je platba na dobírku přímo kurýrovi nebo na pobočce Zásilkovny. 

 

 On-line platba platební kartou přes GoPay

Platba platební kartou je internetový druh platby, kdy zákazník platí částku za zboží přes platební bránu. Přímo do zabezpečené platební brány zákazník zadává číslo kreditní karty, datum expirace platební karty a CVC kód. Platební brána GoPay je regulována Českou národní bankou a tím je také garantována její bezpečnost. On-line platba platební kartou má také jednu velkou výhodu - na našem eshopu není zpoplatněna a je zcela ZDARMA.

 

 Doprava a platba - Rewer
Platba dobírkou při převzetí objednávky

V České republice se jedná stále o nejpopulárnější metodu platby za zboží nakoupené přes internetové obchody. Trend se ale začíná výrazně přibližovat vyspělým západním zemím, kde je dominantní platba on-line přes platební bránu. Dobírkovou částku za objednané zboží platíte buď v hotovosti nebo platební kartou přímo kurýrovi při převzetí zásilky nebo na pobočkách Zásilkovny. Platba formou dobírky je u všech dopravců zpoplatněna. Tento poplatek se pohybuje v rozmezí od 15 Kč do 30 Kč. 

payments
cs-CZ
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.